Yaşam

Bayram ruhu devam ediyor

Nilüfer Belediyesi Burak Berk Anaokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı hazırladıkları gösterilerle kutladılar.

Nilüfer Belediyesi Burak Berk Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yaptıkları gösterilerle coşkuyla kutladı. Çocuklar kadar velilerin de heyecanlı olduğu etkinlikte, gösteriler beğeni topladı. 6 sınıftan 92 çocuk müzik ve şiirler eşliğinde bayram sevinci yaşarken, performanslarıyla da alkış aldı.

Nilüfer Belediyesi’nin “2023 2. Yüzyıl için Tasarım Yılı” temasından hareketle hayallerindeki yaşam alanlarını yansıtan maketler yapan çocuklar, sergiledikleri eserlerle de beğeni topladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet de miniklerin coşkusuna ortak oldu. Önder Turgay Fazilet, çocukların bayramını kutlayarak, “Sevgili çocuklar, çok sevdiğimiz ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün siz değerli çocuklara armağan ettiği bu bayramı kutluyorum. Hep birlikte koruyacağız. ecdadımızın mirası, size güveniyoruz, geleceğimiz sizsiniz.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

altinovahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu