Yaşam

Bu Cuma Vizyona Girecek Filmler Belli Oldu

Farklı sinemalara ev sahipliği yapan Paribu Cineverse, 28 Nisan Cuma günü vizyona girecek yeni sinemalarla sinemaseverleri buluşturuyor. Vizyondaki sinemaların yanı sıra Elif ve Arkadaşları Kapadokya, Oregon, The Great Adventure: In Search of the Treasure, Roundup ve Dark Night sinemaları sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Dünya ile birçok sinemayı vizyona taşıyan Paribu Cineverse, bu cuma farklı tıptaki yerli ve yabancı sinemaları vizyona getiriyor. Animasyondan gerilime, dramadan korkuya birbirinden değerli yapımların vizyonda yer alacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Elif ve Arkadaşları Kapadokya, Oregon, The Great Adventure: In Search of the Treasure, The Roundup ve Dark Night filmlerinin vizyona gireceği 28 Nisan Cuma vizyon takvimi ve detayları paribucineverse üzerinden takip edilebilir.

28 Nisan Cuma için vizyonunun öne çıkanları

 

  • Çocuklar ve animasyon severler tarafından çok beğenilecektir. Elif ve Arkadaşları Kapadokya, bir grup öğrenci çocuğun Kapadokya’daki maceralarını konu alıyor. Çocuklar Kapadokya gezileri sırasında peribacalarını, gökyüzünde yaşayan Perileri öğrenirler. Bu efsaneyi o kadar çok seviyorlar ki gökyüzüne çıkıp Perilerle tanışmanın hayalini kuruyorlar…
  • Nejat İşler, Serkan Çayoğlu ve Özgür Emre Yıldırım’dan oluşan bir ekiple gösterilecek. oregon, sinemaseverleri 95 dakikalık bir yolculuğa çıkarıyor. Film, Bodrum’da yaşayan Gaye ve Hakan’ın yakın arkadaşlarına bir müzik kaseti götürmek için İstanbul’a gelmelerini ve İstanbul’da yaşadıklarını anlatır.
  • Ailecek izlenebilecek sinemaların ortasında yerini alan, Büyük Macera: Hazine Arayışında, Ahmet Toklu yönetmenliğinde gösteriliyor. Film, mahallede yaşayan dört arkadaşın eski bir hazine haritası bulması ve mahallenin çok sevdiği büyükannesinin yaşadığı evi kurtarmak için güçlü bir maceraya atılmalarını konu alıyor.
  • Kore sineması hayranlarının ilgisini çekecek. Özet, Bir suçlunun peşine düşen bir polis memuru hakkındadır. Polis Ma Seok-do ve birimi, Vietnam’a kaçan suçluyu araştırırken, buldukları farklı delillerle soruşturma farklı bir boyut kazanır.
  • Dram, gerilim ve polisiye türlerini bir arada barındıran Karanlık gece, Anadolu’da küçük bir köyde Isaac’in nasıl vicdanıyla baş ederek ve kolektif sessizliğin şiddetiyle mücadele ederek kolektif öfkenin bir parçası haline geldiğini anlatıyor. Sinemada gezici bir müzisyen olan Isaac’in 7 yıl önce bir modülü olduğu linç olayıyla yeniden yüzleşmek zorunda kaldığı anlatılır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu